+90 216 491 30 90 Teklif ve destek hattımız

Kurumsal

Şömine insanlarının evlerinde, iş yerlerinde ve çok çeşitli yaşam alanlarında, ortak bir dekorasyon malzemesi olarak kullanılmaktadır.

Kurucularının sektördeki temelleri uzun yıllar öncesine dayanan Aksu Şömine 2001 yılından itibaren kurumsal firma olarak hizmet vermektedir. Günümüzde tüm Türkiye’de hizmet verebilmekte, kaliteli ve hızlı ekibiyle birilikte yarınlara daha da emin adımlarla ilerlemektedir.

Her türlü şömine, barbekü, taş fırın, iç ve dış mekan taş kaplama uygulamalarının yanı sıra firmamız, yerli şömine haznelerinin imâlatını yapmaktadır, İthal şömine hazneleri, elektrikli şömine hazneleri, şömine sobaları ve şömine aksesuarları gibi ürünlerin de satışını yapmaktadır. Zengin ürün çeşitliliği, hızlı ve kaliteli hizmet ilkelerimiz ile her gün daha da büyümekteyiz. Sektöründe birçok ilkin öncüsü olan firmamız siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için sürekli kendini yenilemektedir.

 

Şömine uygulama, keşif, tasarım önerilerimiz ve montaj gibi konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Şömine tüm dünya insanlarının evlerinde, iş yerlerinde ve çok çeşitli yaşam alanlarında, ortak bir dekorasyon malzemesi olarak kullanılmaktadır. Üstelik popülaritesini hiç bir dönemde yitirmemiş olan şömineler, son yıllarda lüks olmaktan çıkmıştır, ayrıca ilk akla gelen konsept villa, dağ evi vb. gibi yapılar olsa da artık apartman dairelerinde dahi kullanılabilmektedir.